Zaman: 2014-12-18 22:12

Başlığa cevap ver  [ 6 mesaj ] 
 Şifremi Unuttum Problemi 
Yazar Mesaj
Normal Üye

Sayın yönetim oyundan kaç defa mesaj attığımı unuttum ama hala bu şifremi unuttum kısmını düzeltmediniz. Ben facebook dan kayıtlıyım oyunda bazen mail adresi kullanmam gerektiği için hesabımı mail adresine bağladım. Şifremide biraz karışık yapmıştım zor olsun diye herneyse birkaç hafta kayıtlı maille girmeyince şifremi unuttum. Şimdi mail adresiyle girmem gerekiyor. Ama şifremi hatırlamıyorm. Neyse dedim nasılsa öğreniriz. 2 aydır şifremi unuttum kısmına giriyorum. Gizli sorum oldugu halde AYARLANMAMIŞ diyor. Geçiyorum Kayıtlı Email ile şifreyi geri al a mailinize yeni şifreniz gönderildi diyor. Giriyorum maile hiç birşey gelmemiş ne önemsizlerde ne asıl mail kutusunda hiçbirşey yok. 2 aydır arasıra girip denememe rağmen değişen hiçbirşey olmamış. Okadarda mail attım. Çokmu zor bu sorunu halletmek? Allah aşkına şu oyunun sorunlarına karşı bukadar duyarsız olmayın ya yeminle pişman ediyorsunuz insanı haketmiyosunuz ama SAYGILARIMLA. :!: :?:

2013-06-06 12:47
Normal Üye

Öncelikle merhabalar;
Hesabın güvenliği tamamiyle kendinize aittir. Hesabınız ile ilgili herhangi bir işlem yapılamamaktadır.

Hesap bağlama işleminizi tam anlamıyla yapamamışsınız demektir. Başka bir hesabınızı bağlamak isterseniz şayet. http://lotr.oasgames.com/legend_online/ ... ent&id=136 bu linkten yapılması gereken işlemleri görebilirsiniz.

Mevlana Celaleddin Rumi

2013-06-07 22:51
Normal Üye

ya güzel kardeşim mail adresine bagla yapınca adam gibi mailime onay kodu geliyorda. Şifremi unuttum yaptığım zaman neden bu mesajla karşılaşıyorum bana bunun cevabını verin??? Çıkan mesaj şu Invalid address: You must provide at least one recipient email address.

2013-06-10 17:48
Normal Üye

buruk yazdı:
ya güzel kardeşim mail adresine bagla yapınca adam gibi mailime onay kodu geliyorda. Şifremi unuttum yaptığım zaman neden bu mesajla karşılaşıyorum bana bunun cevabını verin??? Çıkan mesaj şu Invalid address: You must provide at least one recipient email address.

Merhabalar;
Sadece kullanıcı adı ve şifresi oluşturmuşsunuz. Mail bağlama işlemini gerçekleştirmemişsiniz. Mailini bağlamadığınız için böyle bir hata alıyorsunuz. Bu uyarı kayıtlı bir mail adresi olmadığı için çıkar karşınıza.

Mevlana Celaleddin Rumi

2013-06-11 6:51
Normal Üye

allah alah ama onay kodunu girince bağlama başarılı yazıyor ne biçim bir sistem bu ben yemın ederim hiçbirşey anlamadım.

2013-06-11 16:13
Normal Üye

Facebook hesabınızla bağlanın kullanıcı bilgilerinizi tekrardan kontrol edin.

Mevlana Celaleddin Rumi

2013-06-11 18:18
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Başlığa cevap ver   [ 6 mesaj ] 

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap: