Zaman: 2014-07-26 9:05

Başlığa cevap ver  [ 17 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki
 KADER HAKKINDA HERŞEY!!!!! 

Bu işinize yaradımı?
Anket 2012-09-08 0:04 tarihinde bitecek
Evet 90%  90%  [ 9 ]
Hayır 0%  0%  [ 0 ]
Biraz 0%  0%  [ 0 ]
Kısmen 0%  0%  [ 0 ]
Daha çok uğraşman gerek 10%  10%  [ 1 ]
Toplam oy : 10

KADER HAKKINDA HERŞEY!!!!! 
Yazar Mesaj
Normal Üye

Öncelikle herkese selamlar saygılar...

Bugün sizlerle kader konusunu ele alalım istedim. Bir çok kişinin takıldığı merak ettiği bilmediği noktalara değinelim bu konu altında. Elbette sizde kendi fikir ve görüşlerinizle destekleyerek bir çok kişiye yardımcı olabilirsiniz.

Kader 28 lvl de açılan para tuzağıymış gibi görülen ama bilhassa oyuncunun gerçek manada kaderine etki eden önemli bir nokta. Çoğu kişi iyi kader çıkaramamaktan dert etse de bu tamamen şans işi. Aynı zamanda ufak tüyoları da yok değil. Onları da vereceğiz.
Kader topları Yeşil,Mavi,Kırmızı(ki ben kırmızı diyorum=) isteyen farklı bir renk ile de adlandırabilir.) ve Sarı olmak üzere 4 çeşittir.
değerlilik sıralaması ise yeşil en düşüğü, mavi yeşilin bir üstü, kırmızı mavinin bir üstü ve en değerlisi de sarı kader topudur.

Öncelikle kader altın gerektiren bir uğraş olduğundan altınınız varken kadere bakmanız her zaman faydanıza olacaktır.
Eklenti:
Adsız.jpg
Kadere okla gösterdiğim yerden girip kader arayüzünü açıyoruz.

Eklenti:
asda.jpg
Daha sonra resimde okla gösterilen kader seçme topuna tıklıyoruz ve bir kader çekiyoruz. Ama tabi ki kötü şans çıkma ihtimali her zaman vardır. Kötü şans hiç bir işe yaramayan sadece satılıp 1200 altın elde ettiğimiz bir kaderdir.

Eklenti:
sdfs.jpg
1. ilk kader çekme topumuz. 1 puan değerindedir ve mavi,kırmızı,sarı kader çıkma ihtimali en az olandır. kader çekme ücreti 4000 altına mal olmaktadır.
2. 2. kader çekme topumuz da 1. kader çekme topunu çektiğimizde şanslıysak bir üstü olan 2. kader topu aktif hale gelir ve bu kader çekme topundan kaderimiz için şansımızı deneriz.2 puan değerindedir.çekeceğimiz kader 5000 altına mal olur. 2. kader topundan yeşil çıkma ihtimali azalırken mavi çıkma ihtimali artar. kırmızı ve sarı ihtimali çok azdır.
3. 3. kader çekme topumuz şansımız gene yaver giderse 2. kader çekme topunda kader çektikten sonra aktif hale gelir ve 2. kader çekme topuna oranla mavi,kırmızı ve sarı kader çıkma ihtimali daha fazladır. 3 puan değerindedir ve 6000 altına mal olur.
4. 4. kader çekme topumuz da 3. kader topunun bir üstü olmakla birlikte şansımız yaver gitmesiyle açılır.Kırmızı ve sarı top çıkma ihtimalini biraz daha artırmış oluruz. 4 puan değerindedir ve 7000 altına mal olur.
5. 5. kader çekme da 4. kader çekme topunun bir üstü olup şansımızın yaver gitmesiyle açılır. Sarı çıkma ihtimali hat safaya gelmiştir. Buraya kadar gelmişseniz çok şanslısınız demektir. 5 puan değerinde olmakla birlikte 8000 altına mal olur.
6. Kader çantamıza gitmemizi sağlayan bölme.
7. Kader puanı bize kader puanı marketinden puanımız ile belki hiç bulamayacağımız kader toplarını alma fırsatı veren bir güzelliktir diyebilirim.
8. Puan takası bölmesine tıklayarak puan marketini açıp puanımız yeten herhangi bir kader topunu alabiliriz. İlk sıradaki exp kader topu ise bir özelliğe sahip olmamakla birlikte 1000 kader puanına takaslanıp elimizde ki daha herhangi bir kaderin seviyesini artırmak için gereken expi sağlar. verdiği exp 500 dür.
9. Hızlı kadere bak bölmesi ise Vip üyelere has bir özellik olup size tek tek tıklama zahmetinden kurtarıp sistemin kadere bakmasını sağlar.
10. Hızlı al sekmesi kader çekme bölümünde bulunan tüm kaderleri aynı anda kader çantanıza almanızı sağlar.
11. Hızlı sat sekmesi işinize yarayan kaderleri çantaya koyduktan sonra ger kalan tüm kaderleri aynı anda hızlıca satmanızı sağlar.
12. Topla sekmesı kaderi çantanıza almayı sağlar.
13. Sat sekmesi Kaderi satmanızı sağlar.
14. çektiğiniz kaderin gediği bölme.

Evet şimdi de kaderlerimizi çektik ve kader çantamıza attık. Hadi şimdi de kader çantamıza bir göz atalım.

Eklenti:
tghfgjh.jpg
15. Kader kıymetimiz bize elimizdeki kaderin ne kadarlık bir kıymeti olduğunu gösterir. Üzerine fareyi getirdiğimizde taktığımız her kaderin ayrı ayrı kıymetlerini görebiliriz.
16. Kaderimizin expi olup bir sonraki seviye için ne kadar exp gerektiğini ve şu an ne kadar ecp olduğunu gösterir. Exp konusuna gelmişken şunu belirtelim; Yeşil kader 10, Mavi 30, kırmızı 50, sarı ise 70 exp vermektedir.
17. İlerleyen lvl ler de açılacak olan kader sekmeleri. lvl arttıkça aynı anda daha fazla kader takabilme imkanı verir.
18. Kader çantası olmakla birlikte belli miktar kaderi çantanıza tutmanızı sağlar. Burada kader biriktirebilir ilerleyen lvl ler için kader saklayabilirsiniz.
19. Bütünleştir sekmesi aynı anda kader çantanızda bulunan KİLİTSİZ bütün kaderleri birleştirme işlemine yarar.
20. Birleştirme işleminden etkilenmesini istemediğiniz kaderi kilitleyip muhafaza etmenizi sağlar.
21. Bu bölmeden tekrar kader çekme ara yüzüne ulaşabilirsiniz.
Eklenti:
jkhj.jpg
Gel gelelim kaderlerimize seviye atlatma meselesine. Bunu kısaca anlatmak gerekirse; Seviyesinin artmasını istediğiniz kaderin üstüne, istemediğiniz, seviye artırmak için kullanmak istediğiniz bir kaderi, bir kere farenin sol tuşuyla tıklayıp sürükleyerek bırakma ve çıkan onay penceresini onaylama işlemidir diyebiliriz.

KADER TÜYOLARI!!!

Evet yazımızın sonuna gelmişken bir kaç ufak tüyo vermekte fayda gördüm. Siz buna taktikte diyebilirsiniz. Artık nasıl isimlendirmek isterseniz=)
Öncelikle arkadaşlar kader bakma sırasında karşımıza çıkan yeşil kaderler olabildiğince ihtiyaçlarımızı karşılama potansiyelinin çok ama çok altındadır. Sizlere kırmızı yada sarı kader bulana kadar mavi kaderle idare etmenizi şiddetle öneriyorum. Çoğu arkadaşımız yeşil kaderleri diğer kaderlerine exp kasmak için kullanıyorlar. Bunuda şiddetle tavsiye etmiyorum. Onun yerine Çıkan yeşil topu satmanızı yani 4000 altına çektiğiniz kaderden yeşil çıktığında bunu 3600 altına satmanızı ve az altın harcayarak kader puanı yapıp onunla puan takası bölümündeki ender kaderlerden almanızı öneriyorum. hem böylece daha fazla kadere bakmış olur hemde daha güzel kader çıkarma ihtimalinizi daha çok denemiş olursunuz.

Enerji kaynağı: Bu kırmızı renkli kader topumuz bazen kadere bakarken karşımıza çıkabilmektedir. Özelliği Her hangi bir kader topumuza seviye atlamasında yardımcı olacak 500 exp vermesidir. Ayrıca puan takasıylada 1000 kader puanımıza karşılık alabiliriz.

Bugünlük bu kadar inş yardımcı olabilmişimdir. Yorumlarını esirgemeyen arkadaşlara da şimdiden sevgilerimi yolluyorum, iyi oyunlar diliyorum.

Anketimizde de oy kullanarak bize nasıl bir yol izlememiz gerektiği konusunda da yardımcı olabilirsiniz.

HER ZAMAN EĞLENMENİZ DİLEĞİYLE LEGEND HALKI!!!

S3 Bukalemun...

Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.

Her türlü sorunun cevap bulduğu en makul adres.

2012-09-01 0:04
Kardeşim Emeğin İçin Teşekkür Ama Çok Uzun Ve Çok DetayLı oLmuş :)

2012-09-01 0:14
Normal Üye

Bazı arkadaşlar uzun ve detaylı istiyor. Sanırım daha iyi anlayabilmek için. Bende her kesime hitap etmesi açısından bu yolu denedim =)

2012-09-01 0:17
Normal Üye

Güzel ve Yararlı bir konu bilmeyenler için rehber olacağına eminim... Baya bi uğraşmışsın eline sağlık :)

2012-09-01 0:32
Normal Üye

TEŞEKKÜR EDERİM İNŞ YARARLI OLMUŞTUR=)

2012-09-01 0:45
Normal Üye

süpersin kardeşim oyuna yeni baslayan herkesin cok işine yarayacak bi konu tebrik ediyorum ugrasmıssın baya :D

2012-09-01 1:22
Normal Üye

eyvallah ben tşkkür ederim amaç bu zaten =)

2012-09-01 1:23
Normal Üye

[color=#FFFFBF][/color]Eline sağlık kardeşim :) Tüyoların çok işime yarıcak :) :D

2012-09-01 15:37
ne demek yeterki yarasın... rakip lazım =))))

2012-09-01 15:56
Normal Üye

Teşekkürler işime yaradı abı ;) ;)

2012-09-01 16:15
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Başlığa cevap ver   [ 17 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz