Zaman: 2014-10-30 20:12

Başlığa cevap ver  [ 19 mesaj ] 
 Fashion Birlestirme ve Donusum Aciklamasi (Resimli) 
Yazar Mesaj
Normal Üye

Merhaba,
Fashion karti ile ilgili elimden geldigi kadar bilgi vermeye calisacagim.

Açıklayama başlamadan önce birkaç küçük ön bilgi:
[*]Birleştirme ve dönüşüm her zaman sol tarafa koyduğunuz itemi etkiler ve sağ taraftakini etkisiz hale getirir. Örneğin; birleştirme sonrasında özellikler sol taraftaki item e aktarılır ve sağ taraftaki item düşer.
[*]Şans taşı 1. Seviye dışındaki aynı seviye itemler üzerinde kullanılır. Örneğin; sol taraf 2.seviye sağ taraf 1.seviye olan birleştirmelerde kullanılamaz.

1.Seviye Fashion Birleştirme
Başlangıç (1.seviye) seviye fashion larınızı birleştirirken şans taşı kullanılmaz. Bu birleştirmede fashion iteminiz, karşı tarafa koyduğunuz aynı seviye fashion itemi ile birleştirilip bir üst seviye olan 2. Seviyeye birleştirilir.
Eklenti:
1.JPG

Diğer Seviye Fashion Birleştirme
Aynı seviye fashionları birleştirirken şans taşı kullanabilirsiniz. Kullanmadığınız taktirde başarı derecesi yüksek olarak görünücektir fakat bu başarısız olmayacağı anlamına gelmez. Sadece %100 başarı oranı olan birleştirmeler kesin olarak başarılı bir şekilde birleştirilir.
Eklenti:
3.JPG

Eklenti:
4.JPG

Farklı seviye fashionları birleştirirken şans taşı kullanamazsınız. Bu durumda başarı oranı orta veya düşük olarak görünücektir. Birleştirmenin başarısız olması durumunda sağ tarafa koyduğunuz item düşer yani artık öyle bir item yoktur.
Eklenti:
2.JPG

Fashion Dönüşüm
Yukarıda açıkladığımız sağ sol mantığı burda da geçerlidir. Dönüşümden etkilenmesini istediğiniz item i sol tarafa, etkileyen item i sağ tarafa yerleştiriyorsunuz. Böylelikle yüksek seviye fashion itemlerinizin özelliklerini düşük seviye fashion itemlerinize aktarabilirsiniz.
Eklenti:
10.JPG

Eklenti:
11.JPG

Herkese İyi oyunlar!

Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.

2013-02-21 8:17
Normal Üye

Bu göstermiş oldugunuz bir nevi dönüşüm gibi birşey. 3lvl kantla 3 lvl kantı birleştiriyorsunuz sağ taraftaki kanat sol taraftaki kanatla yer değiştiriyor gibi.peki sol taraftaki kanat lvl alıyor mu yani 4 oluyor mu.fashion ruhları ne işe yarıyor o zaman kantlara lvl aldıramyacaksak kantlarla? sans tası almanın bir anlamı yok o zaman fashion ruhlarında kullanılmayacaksa.Dönüşümden de yaparım 2 kanat koyar istediğime ceviririm.sans tasına gerek yok yani

2013-02-21 14:48
Normal Üye

level alıyormu almıoyormu bari onu söylesen yani 3lvl kantla 3lvl kanatı birleştirince soldaki kanat 4 lvl oluyor mu?

2013-02-22 14:41
Normal Üye

xingfu yazdı:
Bu göstermiş oldugunuz bir nevi dönüşüm gibi birşey. 3lvl kantla 3 lvl kantı birleştiriyorsunuz sağ taraftaki kanat sol taraftaki kanatla yer değiştiriyor gibi.peki sol taraftaki kanat lvl alıyor mu yani 4 oluyor mu.fashion ruhları ne işe yarıyor o zaman kantlara lvl aldıramyacaksak kantlarla? sans tası almanın bir anlamı yok o zaman fashion ruhlarında kullanılmayacaksa.Dönüşümden de yaparım 2 kanat koyar istediğime ceviririm.sans tasına gerek yok yani

Birleştirilen fashionların şekli de değişebiliyo ama birleştirme işlemi tamamen level arttırmaya yönelik bi işlem. Birleştirme oranı %100 se eğer soldaki kanat kesin olarak 1 lvl yükseliyo. Şans taşı o %100'ü sağlayan faktör o yüzden bence çok gerekli. Fashion ruhunu da asıl fashionını yükseltmek için herhangi bi fashion yerine kullanabilirsin.

2013-02-26 5:56
Normal Üye

chewrokee yazdı:
xingfu yazdı:

Birleştirilen fashionların şekli de değişebiliyo ama birleştirme işlemi tamamen level arttırmaya yönelik bi işlem. Birleştirme oranı %100 se eğer soldaki kanat kesin olarak 1 lvl yükseliyo. Şans taşı o %100'ü sağlayan faktör o yüzden bence çok gerekli. Fashion ruhunu da asıl fashionını yükseltmek için herhangi bi fashion yerine kullanabilirsin.

xingfu Kardeş sen olayı tamamen yanlış anlamışsın. Sorulan soru çok daha başka. Dönüşüm bölümünde 3 seviye 2 kanat var. Arkadaş sağdakini soldakine dönüştürüyor. Bu durumda soldaki kanat 4 oluyor mu diye soruyor.

Cevap: Tam emin olmamakla beraber dönüşüm sadece görüntüyü değiştiriyor. Yani sağ tarafa 3 seviye kanat koyup, sol tarafa 1 seviye kana koydunuz diyelim. Dönüşümü tıkladığınızda soldaki kanat 3 seviye oluyor, sağdaki de 1 seviyeye düşüyor. Açıkcası seviyeyle bir alakası yok ;)

Konuyu daha iyi anlayabilmemiz için şu konuya örnek verirsen daha iyi olur.

Sorum lu şekilde: Bende 2 seviye kıyafet var ve bu bildiğin don atlet :evil:

Şimdi Ben KONT isimli bir Fashion kıyafet aldım. Dönüşümde bunu sola koyup, sağ tarafa da Don atleti koyarsam KONT 2 seviye ve Don atlet 1 seviye mi olur ?

Eğer bu şekilde oluyorsa benim Kont'u 3 seviye yapmak için ne yapmam gerekir ?

Aklımdaki cevap şu şekilde:
İlk önce dediğim gibi Kont elbisesine don atletin 2 seviyesini aktarıp 2 seviye yapayım.

Sonra da birleştirmeye geçip Kontu sol tarafa koyup, don atleti de sağ tarafa koyup birleştirme deyip şans taşı olmadan şansımı deneyerek KONT'u 3 seviye yapayım

İşte asıl soru burada. Birleştirme yaparken sol tarafa koyduğum KONT Elbisesinin de şekli değişir mi? Değişmemesi gerek çünkü benim için asıl önemli olan bu.

Şimdiden Teşekkürler.

2013-03-24 7:51
Profil WWW
Normal Üye

arakadaslaar kac adet sans ruhu istiyor 3 lv yaparken kanadı resımde bellı olmuyorr..

2013-04-01 17:15
Normal Üye

bende 2 level silah fashıon var ben yeni bi silah 1 level fashıon alsam birleştirilmi nefret 7 den kaça yukselir ????

2013-04-03 17:26
Normal Üye

Özel Fashıon yapmak ıcın 2fashıonu birleştirmek mi gerekiyor ??
Mesela bende 2level kask var etkınlıkten 1lv alsam 2sını bırlestırsem ozel fashıon mu olur veya 3lv sılahım var 1lv fashıonla bırlestırsem ozel fashıon olur mu ? + basması onemlı degıl bassada olur basmada olur ama ozel fashıon olur mu 2fashıon bırlestırdıgımızde ??

2013-04-21 18:59
Normal Üye

kolay gelsin benim yayımın fashion lvli 2 ben yayımı kanatlı yapmak istiyorum ama nasıl olacağı hakkında bir bilgim yok yardım edebilirmisiniz

2013-04-26 16:36
Normal Üye

oyuncu dünyasına yazın

2013-04-26 16:42
Normal Üye

Usta Fashion Ruhu ile birleştirdigimizdede Sekli değişiormu

2013-05-26 18:52
Normal Üye

en fazla kaç lvl olur kanat lvli

2013-06-14 9:46
Normal Üye

Cont Fasihonuyla Kanli Romantik Nasi aliniyo ?

2013-07-24 11:41
Normal Üye

ya birleştirerek filan gittikçe özel fashıonmu oluyor
??

2013-07-25 9:31
Normal Üye

devils001 yazdı:
xingfu yazdı:

ben fashıon ruhu ile şans taşı ile birleştirme yapacam orta gösteriyor ama şans taşını görmüyor o nası yapacaz

2013-08-10 9:41
Normal Üye

Sharing With You:<a href="http://www.nfljerseys.us.com/"><STRONG>Jerseys with High Quality </STRONG></a> but Favorable Price

2013-08-31 5:17
Normal Üye

Bende kanata + basmak istiyorum 2den 3 e geçerken orta diyor şans taşım mevcur fakat + basma yerine konulmuyor neden ? çok ivedi bir şekilde cevap istiyorum.

2013-11-11 0:45
Normal Üye

selam,
ben 2 tane fashion birleştirdim,birleştirdiğim kıyafetin bir tanesinden aynısı çıktı . Aynısından bir fashion çıkmaması için ne yapabilirim?.

2014-01-01 15:09
Normal Üye

bişey sormak istiyorum 2 lvl kanadı 1 lvl kanatla birleştirip 3 lvl yapabiliyor muyuz? 3 lvl yapabilmek için 2 tane 2 lvl kanat mı gerekir.Elimde şuan 3 tane şans taşı 1500 bağlı elmas var kanat almayı düşünüyorum şans taşıyla elimdeki 2 lvl kanadı 1 lvl kanatla 3 lvle yükseltebilir miyim?

2014-01-05 13:47
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Başlığa cevap ver   [ 19 mesaj ] 

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap: