Cevaplanmamış mesajlar | Aktif başlıklar Zaman: 2017-11-20 4:07

Başlığa cevap ver  [ 1 mesaj ] 
 sw 771 
Yazar Mesaj
Normal Üye

MADEM ONLİNE OYUNCU ADETİNE GÖRE BELİRLENİYOR Bİ ZAHMET O NAZİK GÖTÜNÜZÜ KALDIRIN VE SW 771 E 1 GÜN (24 SAAT) GİRİNDE GÖRÜN ONLİNE OYUNCU VARMI AYRİYETTEN Bİ YALAN TUTTURMUŞUNUZ SİSTEM BELİRLİYO DİYE NEDENSE BU SİSTEM BİZİ Bİ BELİRLEYEMEDİ OYUNUN İÇİNE ETTİNİZ OYUN ZATEN BOZUK SAVAŞ ALANINDA OYUNCUYU GÖREMİYORUZ Kİ DALALIM OYUN İYİCE KASIYO BENCE SİZ O SİSTEME Bİ BAKIN ODA OYUN GİBİ SİZİN GİBİ BOZUK OLMASIN. BU KADAR YALANCI NASIL OLUYONUZ NASIL BAŞARIYONUZ GERÇEKTEN ÇOK MERAK EDİYORUM. BEN BU OYUNA DAHA DÜN BAŞLAMADIM. KARŞINIZDA PLAYER VAR BEN BU OYUN KURULDUGUNDAN BERİDİR OYNUYOM. BARİ BENİM GİBİ PLAYERLARA SİZE DESTEK VEREN OYUNCULARA YALAN SÖYLEMEYİN. ŞU ANA KADAR 163,515 ELMAS ÇEKMİŞİM GÖZÜNÜZ MÜ KÖR RESİMDE ATTIM BARİ YALAN SÖYLEMEDEN ÖNCE Bİ BAKIN BU KİŞİ DÜNKÜ BE3BEMİ YOKSA YILLARDIR BİZE DESTEK VEREN PLAYER MI DİYE ? KENDİNİZİ BU KADAR BASİT BU KADAR AŞŞALIK OLARAK GÖSTERMEYİN BARİ....... BEN SW 771 DE ONLİNE OYUNCU İSTİYORUM MADEM O KADAR DESTEK VERİYORUM MADEM YILLARDIR BU OYUNDAYIM MADEM ONLİNE PVP BİR OYUN OYNUOYSAM BANA SW 771 DE ONLİNE OYUNCU BULMAK ZORUNDASINIZ. MADEM SİSTEMİ SİZ YÖNETİYONUZ YENİ AÇILAN SW LERİ BİRLEŞTİRECEGİNİZE ESKİ SW LERLE İLGİLENİN. BİDE SW 771 DE SİZE GÖRE NE AKDAR ONLİNE OYUNCU VAR BANA BUNUN ADETİNİ Bİ SÖYLEYİNDE BENDE BİLEYİM MADEM BU SW 771 BU KADAR DOLU İSE BEKLİYORUM ADET VE İSİM VERİN Kİ GÖRELİM SİZ Mİ YALANCISINIZ YOKSA BEN Mİ VARMI BU KADAR CESARETİNİZ. KAÇ KİŞİYMİŞ SİZİN DANDİK SİSTEME GÖRE BU ONLİNE SAYISI GÖREYİM SİSTEMİNİZİN YALANCILIĞINI................. İYİ BAKIN RESİM ATIYORUM ŞUAN SAAT 15,57 VE ONLİNE SAYISI 4 KİŞİ VE LEVEL DERECELERİNE Bİ BAK BAKALIM BEN HANGİSİ İLE YENİ GELEN EKLERE GİRECEM HEPSİ DÜNKÜ BEBE SEN GİT SİSTEM YALANINI O AZI SÜT KOKAN OYUNCULARA YUTTUR BU KADAR AŞŞALIK OLUNMAZ...163,515 ELMAS YÜKLEDİM BEN BU OYUNA YA ELMASLARIMI GERİ VERİN YENİ SE YE GİDEYİM OYUN KEYFİNİ YAŞAYAYIM YADA PAŞA PAŞA SW 771 İ BİRLEŞTİRİN. ATLA DEVE İSTEMİYORUM ALTI ÜSTÜ ONLİNE OYUNDA OYUNCU İSTİYORUM OYUNCU ALIYORMU BUNU BEYNİN SAYIN GM CİK CİK CİK......

Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.

2017-08-30 15:19
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Başlığa cevap ver   [ 1 mesaj ] 

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: