Zaman: 2014-09-21 0:00

Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 1 mesaj ] 
 Facebook Hesap Bağlama 
Yazar Mesaj
Site Admin

Facebook Hesap Bağlama

Değerli Legend Online Oyuncuları!

Artık Facebook üzerinden oynadığınız karakterinizi birkaç dakikada oyun site sayfasına aktarabilirsiniz. Nasıl mı? Aşağıdaki adımları izleyerek.

ONEMLI NOT:Hesap bağlama işlemi yapıldıktan sonra, hesabınıza hem facebook üzerinden hemde site üzerinden ulaşabilirsiniz.

1.Adım:
Tarayıcınızdan Facebook üzerinden oynadığınız karakteri açıyorsunuz.
Eklenti:
0.JPG

2.Adım:
http://lotr.oasgames.com/legend_online/ ... te=oashome
Aynı tarayıcıdan yukarıdaki linke tıklayarak Oasis game resmi oyun site sayfasına ulaşıyorsunuz.Sayfaya ulaştıktan sonra sol taraftaki Facebook ile bağlan butonuna tıklıyorsunuz.
Eklenti:
2.JPG

3.Adım:
Facebook hesabı ile başarıyla bağlandıktan sonra aşağıdaki resim gibi bir ekran gelecek karşınıza. Bu ekrandan numara@facebook (orn.542410@facebook) yazan kısma tıklayıp hesap profilinize gireceksiniz.
Eklenti:
3.JPG

4.Adım:
Hesap profilinizde aşağıdaki resimdeki gibi hesap bağlama butonuna tıklayacaksınız.
Eklenti:
1.JPG

5.Adım:
Gelen ekrandan site hesabına aktarım yapacağınız yeni e-posta ve şifrenizi giriyorsunuz.
Eklenti:
48.png

6.Adım:
Doğru girmeniz halinde birkaç saniyeliğine karşınıza aşağıdaki ekran çıkacaktır. Bu ekran hesabınızın başarıyla aktarıldığını gösteriyor.
Eklenti:
49.png

Son Adım:
Birkaç saniye bekledikten sonra karşınıza gelen ekrandan bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.
Eklenti:
50.png

Artık Oas Games Resmi sitesi üzerinden Legend Online oynamanın keyfini çıkartabilirsiniz.
Eklenti:
son.JPG

İyi oyunlar

Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.

2013-02-18 10:26
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.   [ 1 mesaj ] 

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Google [Bot] ve 9 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap: